Jak nastavit e-mailový klient Microsoft Outlook 2007 (POP3)?

Spusťte aplikaci Microsoft Outlook 2007. V horním menu klikněte na položku Nástroje a po rozbalení menu klikněte na položku Nastavení účtu…V dalším okně zvolte položku Nový…Otevře se nové okno, kde zaškrtněte políčko Konfigurovat ručně nastavení serveru nebo další typy serveru a potvrďte tlačítkem Další.V následujícím okně zvolte možnost E-mail v Internetu a stiskněte tlačítko Další.V dalším okně vyplníte údaje, které jste k Vaší emailové adrese obdrželi. Do první kolonky zadáte Vaše jméno, do kolonky pod ní zadáte Vaši emailovou adresu. V kolonce Informace o serveru zvolíte typ účtu POP3 a dále do kolonky Server příchozí pošty zadáte název serveru, který jste obdrželi (tj. buď doyle.netservis.cz, cattani.netservis.cz, cowley.netservis.cz nebo mail.bodie.netservis.cz) a do řádky Server pro odchozí poštu (SMTP)  zadáte opět stejný název serveru. Zbývá Vám vyplnit uživatelské jméno, které je přesně ve tvaru Vašeho emailu a heslo (opět jste obdrželi s informacemi o nastavení poštovní schránky). Po vyplnění všech údajů, klikněte na tlačítko Další nastavení.V tomto okně zvolte v horním menu druhou záložku Server pro odchozí poštu a zaškrtněte volbu Server pro odchozí poštu (SMTP) požaduje ověření.Dále klikněte na záložku Upřesnit. Do kolonky Server příchozí pošty (POP3) zadejte číslo portu 995 a zaškrtněte možnost „Tento server požaduje šifrované připojení (SSL)“. Do kolonky Server pro odchozí poštu (SMTP) vyplňte číslo portu 465 a z rozbalovacího menu vyberte položku SSL.

Nastavení potvrďte tlačítkem OK.Toto okno je již vyplněné, stačí jej tedy potvrdit tlačítkem Další.Vaše emailová schránka je nyní nastavena. Zbývá již jen dokončit nastavení kliknutím na tlačítko Dokončit.

Související otázky a odpovědi:
Jaký je rozdíl mezi POP3 a IMAP?
Jak nastavit e-mailový klient Outlook 2007 (IMAP)?

Úvodní stránka > Emaily a nastavení emailů > Jak nastavit e-mailový klient Microsoft Outlook 2007 (POP3)?NETservisNETservis s.r.o. Všechna práva vyhrazena © 2008 Copyright