Jak nastavit e-mailový klient Outlook Express (POP3)?

Z horní lišty zvolte položku Nástroje a vyberte volbu Účty....

Stiskněte tlačítko Přidat a vyberte Pošta...

Napište Vaše jméno a stiskněte tlačítko Další.

Napište Vaši e-mailovou adresu a stiskněte tlačítko Další.


Z rolovacího menu zvolte typ serveru příchozí pošty POP3. Do kolonky Server příchozí pošty zadáte název serveru, který jste obdrželi spolu s údaji o Vaší emailové adrese (tj. buď doyle.netservis.cz, cattani.netservis.cz, cowley.netservis.cz nebo mail.bodie.netservis.cz) a do řádku Server pro odchozí poštu (SMTP) zadáte opět stejný název serveru.

Zadejte název účtu ve tvaru vaší emailové adresy a zadejte přidělené heslo. Poté stiskněte tlačítko Další.


Stiskněte tlačítko Dokončit.Nyní musíte zabezpečit svůj účet. Označte nově vytvořený účet a klikněte na tlačítko Vlastnosti, které najdete v pravém sloupci.Klikněte na záložku Servery a zaškrtněte volbu Server požaduje ověření.Dále klikněte na záložku Upřesnit. Do kolonky Server pro odchozí poštu (SMTP) vyplňte číslo portu 465 a zaškrtněte možnost „Tento server požaduje šifrované připojení (SSL)“. Do kolonky Server příchozí pošty (POP3) zadejte číslo portu 995 a zaškrtněte možnost „Tento server požaduje šifrované připojení (SSL)“. Potvrďte tlačítkem OK.Vaše emailová schránka je nyní  nastavena.

Související otázky a odpovědi:
Jaký je rozdíl mezi POP3 a IMAP?
Jak nastavit e-mailový klient Windows Mail (POP3)?
Jak nastavit e-mailový klient Windows Mail (IMAP)?
Jak nastavit e-mailový klient Outlook Express (IMAP)?

Úvodní stránka > Emaily a nastavení emailů > Jak nastavit e-mailový klient Outlook Express (POP3)?NETservisNETservis s.r.o. Všechna práva vyhrazena © 2008 Copyright