Jak nastavit e-mailový klient Thunderbird 31.0 (POP3)?

Spusťte aplikaci Mozilla Thunderbird a v Místní složky vyberte možnost Vytvořit nový účet: Email

V následujícím okně zvolte možnost Přeskočit průvodce a použít existující e-mail.

V okně vyplníte údaje, které jste k Vaší emailové adrese obdrželi. Do první kolonky zadáte Vaše jméno, do kolonky pod ní zadáte Vaši emailovou adresu a do poslední kolonky zadáte heslo k Vašemu účtu. Políčko Pamatovat si heslo můžete, ale nemusíte mít zaškrtnuté, záleží pouze na Vás. Poté kliknete na tlačítko Pokračovat.

Zde zkontrolujte údaje zadané v předchozím kroku. Do kolonky Název serveru u příchozí pošty zadáte název serveru, který jste obdrželi (tj. buď doyle.netservis.cz, cattani.netservis.cz, cowley.netservis.cz nebo mail.bodie.netservis.cz) a do kolonky Název serveru odchozí pošty (SMTP) zadáte opět stejný název serveru.

Dále vyplňte kolonku čísla portu. Pro příchozí server POP3 je číslo 995. Číslo portu u odchozího serveru SMTP je 465. SSL zvolte možnost SSL/TLS u příchozí i odchozího serveru. Stejně tak u Autentizace zvolte u obou serverů Heslo, zabezpečený přenos.
Uživatelské jméno (příchozí i odchozí) je přesně ve tvaru Vašeho emailu. Nyní máte vše nastaveno, stiskněte tlačítko Hotovo.

 

 


Úvodní stránka > Emaily a nastavení emailů > Jak nastavit e-mailový klient Thunderbird 31.0 (POP3)?NETservisNETservis s.r.o. Všechna práva vyhrazena © 2008 Copyright