Jak přidám soubor ke stažení?

Pokud potřebujete v redakčním systému přidat soubor ke stažení, pak použijte následující postup:

01) V editoru si napište nějaký text, který má odkazovat na dotyčný soubor. Může to být napříkad text "Soubor ke stažení". Poté tento text myší označte a následně klikněte na tlačítko vložení odkazu, tak jak je na obrázku níže.02) Po kliknutí na tlačítko odkazu se Vám otevře nové okno. V něm klikněte na tlačítko "Vybrat na serveru".03) Nyní se Vám otevře správce souborů, pomocí kterého můžete nahrát nový soubor. Pro nahrání nového souboru klikněte dole na tlačítko procházet.
04) Po kliknutí na tlačítko procházet se Vám otevře prostor vašeho disku, kde si můžete najít soubor který chcete na Vaše stránky nahrát. Název souboru by neměl obsahovat české znaky, ani mezeru. Vyberete si Vámi zvolený soubor a kliknete na tlačítko Otevřít.
05) Pro dokončení nahrání souboru na server stiskněte na tlačítko Uložit.06) Nyní si v seznamu souborů najděte nahraný soubor (soubory jsou tříděné dle abecedy) a klikněte na ikonku přenést.07) Předchozím krokem se vrátíte k původnímu oknu a stačí udělat poslední krok, kliknout na tlačítko OK.


Úvodní stránka > Práce s redakčním systémem > Jak přidám soubor ke stažení?NETservisNETservis s.r.o. Všechna práva vyhrazena © 2008 Copyright