Chci být ve vyhledávačích na prvních místech, jak to udělat?

Hned na začátku je potřeba upozornit, že k dosažení dobrých pozic ve vyhledávačích jsou potřeba peníze nebo velké úsilí popřípadě oboje. Představa, že je možné dosáhnout ve vyhledávačích dobrých pozic zadarmo a bez práce, je zcela chybná.

V zásadě je možné se do vyhledávačů dostat pomocí dvou různých cest.

Přirozené výsledky - být vidět ve vyhledávačích v přirozených výsledcích je snem mnoha firem, ale je to ta těžší cesta.  Je potřeba si dobře zvolit klíčová slova, získat zpětné odkazy, mít aktualizovaý web, mít samotné stránky dobře udělané atd. Vaše úspěšnost také samozřejmě závisí na konkurenci, kterou máte. Je samozřejmé těžší optimalizovat stránky na klíčové slovo ubytování v Praze, kde je velká konkurence. Naopak, pokud potřebujete být vidět na slovo kostky ledu, tak Vám to zabere nepoměrně méně času.

Placená reklama - je většinou ten rychlejší způsob, jak se objevit ve vyhledávačích a výhodou je, že máte velmi dobrý přehled a poměru náklady/výnosy. Na druhou stranu platíte a budete platit i do budoucna za každého příchozího návštěvníka peníze a to z každého vyhledávače, o který stojíte zvlášť.

Oba způsoby je potřeba kombinovat a není dobré se spoléhat pouze na jeden z nich. Pokud potřebujete konzultanci, využijte kontaktů níže.

Úvodní stránka > Optimalizace pro vyhledávače > Chci být ve vyhledávačích na prvních místech, jak to udělat?NETservisNETservis s.r.o. Všechna práva vyhrazena © 2008 Copyright