Co popisují sloupce Vstupní a Výstupní stránky v tabulce „Stránky URL (Top 10)“?

Vaše internetová prezentace se skládá z různých stránek.  Tabulka „Stránky URL (Top 10)“ obsahuje seznam 10 nejvíce navštěvovaných stránek vaší internetové prezentace. Na jednotlivé stránky lze kliknout a zobrazit tak jejich obsah. Položka „/” vyjadřuje úvodní stránku vaší prezentace.
Ve sloupci „Vstupní stránky“ uveden počet, kolikrát byla daná stránka vstupní stránkou do vaší prezentace, jinými slovy, kolikrát přišel návštěvník odjinud přímo na tuto stránku. Ve sloupci „Výstupní stránky“ uvedeno, kolikrát byla daná stránka poslední, kterou návštěvník na vaší prezentaci navštívil. Výstupní i vstupní stránky se vztahují k návštěvě, tedy pokud jeden a ten samý návštěvník přišel na stránky během měsíce několikrát, vždy se z každé této své návštěvy zanechal jednu vstupní (první) a jednu výstupní (poslední) stránku.


Úvodní stránka > Statistiky AWstats > Co popisují sloupce Vstupní a Výstupní stránky v tabulce „Stránky URL (Top 10)“?NETservisNETservis s.r.o. Všechna práva vyhrazena © 2008 Copyright