Mám spuštěné stránky, proč nejsem vidět ve vyhledávačích?

Než se Vaše nové stránky dostanou do vyhledávačů, tak to nějakou chvíli potrvá. Každý vyhledávač (např Google, nebo Seznam) má své vyhledávací roboty. Ty si můžeme představit jako takové pavouky, kteří prolézají celosvětovou pavučinu (Internet) a snaží se zjistit, kde je něco nového nebo kde je nějaká aktualizovaná stránka. Pokud něco takového zjití,. tak si zaktualizují svoji databázi a pak už mohou vyhledávače návštěvníkům poskytnout aktuální infromace. Ale protože webových stránek je obrovské množství, není v technických schopnostech vyhledávacích robotů zjisit vše, co se například za posledních 24 hodin na celém Internetu změnilo. Roboti také mají snahu na důležitější stránky chodit častěji, než na ty méně důležité nebo než na ty méně aktualizované.

Samozřejmě i robotovi je možné trochu napomoci, aby navštívil co nejdříve Vaši novou prezentaci. Většina vyhledávačů má stránku, na které je možné upozornit na svoji novou prezentaci. Pro Google a Seznam jsou to následující odkazy:

Google - http://www.google.cz/addurl/
Seznam - http://search.seznam.cz/pridej-stranku

Tyto odkazy si nepleťte s registrací do katalogů!

Další možné popíchnutí robota je přes získání zpětných odkazů.

Úvodní stránka > Optimalizace pro vyhledávače > Mám spuštěné stránky, proč nejsem vidět ve vyhledávačích?NETservisNETservis s.r.o. Všechna práva vyhrazena © 2008 Copyright